MIDEA to jedna z najdynamiczniej rozwijających się marek urządzeń klimatyzacyjnych, oferująca szeroki zakres rozwiązań, w połączeniu z zastosowaniem najnowszych technologii i niezwykłym designem. Urządzenia tej marki zapewniają klimatyzację komfortu na każdym rodzaju obiektu i są chętnie wybierane przez klientów indywidualnych.

GALLETTI to uznany, włoski producent agregatów wody lodowej, klimakonwektorów, nagrzwnic i innych urządzeń hvac o wydajności do 1200 kW.

NABILATON to marka wysokowydajnych pomp ciepła powietrze-woda, z zasobnikami cwu bądź bez nich, ciesząca się uznaniem na polskim rynku grzewczym.

MDV to marka technologiczna dla zastosowań przemysłowych i komercyjnych, szczególnie tam, gdzie istotnym czynnikiem jest stosunek dobrej ceny do dobrej jakości.

HIREF to wiodący producent urządzeń klimatyzacji precyzyjnej, dedykowanych do pomieszczeń technicznych, takich jak centra przetwarzania danych, serwerownie, pomieszczenia UPS, laboratoria. HiRef posiada szeroką gamę wysokiej jakości produktów, dostosowanych do potrzeb klienta w zakresie mocy, utrzymania stabilnych warunków temperaturowych oraz wilgotnościowych przy jednoczesnym spełnieniu surowych wymogów ochrony środowiska.

CETRA to firma, należąca do Galletti Group, oferująca centrale wentylacyjne i rekuperatory ciepła dedykowane do rozwiązań komercyjnych, jak i dla klientów indywidualnych.

ENEREN to należący do Galletti Group, włoski producent gruntowych pomp ciepła, oferujący kompletne pakiety w zakresie usług i produktów dla sektorów geotermalnych, fotowoltaicznych i biomasy.

THERMOSCREENS to marka nowoczesnych kurtyn powietrznych, dostępnych w wersjach z/bez nagrzewnicą/y, do montażu „odsłoniętego”: w pionie oraz poziomie, lub do zabudowy w stropie podwieszanym. Różne modele pozwalają na wszelkie zastosowania, włączając w to pomieszczenia handlu detalicznego, działalności komercyjnej, sektora publicznego, przemysłowego oraz chłodniczego.

MITSUBISHI ELECTRIC to marka urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, dostosowanych do każdego typu budynku i preferencji użytkowników.

ZET FLOW to marka uniwersalnych i super cichych pompek skroplin, dająca gwarancję niezawodności.